CALM WORKFLOW

KONTAKT

CALM

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Można skontaktować się z nami także telefonicznie dzwoniąc pod numer:

+48 22 716 28 85

FAQ

Najczęściej zadawane pytania!


Tak. W obecnej wersji z uwagi na chęć zapewnienia bezpieczeństwa usługi AD są wymagane. Jako usługa opcjonalna, na życzenie klienta, możliwa jest integracja z inną bazą użytkowników/kont np. live.com lub stworzenie wewnętrznej bazy użytkowników.
Tak, aplikacja wspiera SSO. Użytkownicy nie musza się dodatkowo logować do aplikacji. Możliwa jest także autoryzacja z użyciem certyfikatów np. w przypadku wykorzystania urządzeń mobilnych.
CALM Workflow działa w trybie on-premise, przechowując wszystkie dane w infrastrukturze klienta. Aby go uruchomić niezbędny jest serwer webowy Microsoft IIS oraz serwer bazodanowy Microsoft SQL (może być w darmowej wersji). Dla klientów chcących zapewnić wysoką dostępność swoim użytkownikom zalecamy wykorzystanie mechanizmów HA (2 serwery IIS oraz 2 serwery SQL).
Tak, na życzenie klienta jest to możliwe.
Jedynym wymaganiem jest posiadanie przeglądarki internetowej. Wspierane są przeglądarki w minimum następujących wersjach: IE 8.0 lub Chrome …lub Firefox …, Safari
Tak, aplikacja wspiera SSO. Użytkownicy nie musza się dodatkowo logować do aplikacji. Możliwa jest także autoryzacja z użyciem certyfikatów np. w przypadku wykorzystania urządzeń mobilnych.

WYPRÓBUJ ZA DARMO!

Nazwa licencji Max. liczba tabel Max. ilość użytkowników Cena euro (netto) Maks. Ilość serwerów aplikacyjnych Informacje dodatkowe
Trial 2 100 0 Zawiera napis TRIAL na głównej stronie aplikacji oraz w powiadomieniach e-mail
Reference 2 100 0 + referencja 1 prod. + 1 test. Warunkiem bezpłatnego otrzymania jest zgoda na opublikowanie logo Klienta na stronie WWW w rozumieniu „Klienci korzystający z produktu”
Small 10 100 € 3.000 1 prod. + 1 test.
Medium 20 300 € 6.000 1 prod. + 1 test.
Large 60 1 000 € 10.000 2 prod. + 2 test.
Enterprise 200 10 000 € 20.000 2 prod. + 2 test.